Впевненість на воді та на суші
Покрокова юридична допомога морякам в отриманні компенсацій –
від вашого дзвінка до задоволення позову.

Наша винагорода виключно після виграної справи!

Представлення інтересів моряка або члена його сім'ї в суді

У випадку судового розгляду необхідно зберігати холодну голову. Далеко не кожному це під силу. Найкращий спосіб досягти бажаного результату – звернутися до професіоналів з проханням представляти Ваші інтереси, зокрема в судових органах. Так, Ви можете розраховувати на максимальний результат при максимальному збереженні своїх нервів.

Ведення переговорів від імені моряка чи членів його сім'ї із судновласником чи страховою компанією

Якщо судновласники та/або страхова компанія обрали тактику нечесної поведінки щодо працівника, правильне рішення – заручитися захистом. Вони знають закони значно краще за непідготовлену людину. Вони готові нескінченно посилатися на внутрішні правила, розпорядження та накази. Команда фахівців розмовляє з ними однією мовою. Зазвичай знання закону дозволяє вирішити всі претензії до суду.

Консультування з питань застосування та тлумачення норм індивідуальних та колективних трудових договорів

Основний пункт у Контракті, на який звертає увагу моряк перед рейсом – це оплата праці. Зазвичай причиною спорів із конкретних питань може бути неуважне вивчення певних пунктів Контракту. Якщо ви невпевнені, чи умови Договору у вас викликають сумніви, зверніться до професіоналів за тлумаченням. Так, сумнівні моменти у прямому та переносному значенні залишаться на березі.

Стягнення компенсації у зв'язку з отриманою травмою, смертю або зникненням безвісти моряка під час роботи на судні

Море – це сувора стихія. Тому компенсація, пов'язана із заподіянням шкоди здоров'ю чи життю, має бути прописана в контракті в повному обсязі. Ми допомагаємо не лише самим морякам, а й їхнім родичам, які потрапили у скрутну ситуацію. Іноді сума компенсації, прописана у контракті моряка, не відповідає дійсності. У певних випадках, після детальної перевірки можливо домогтися виплат всіх сум медичних витрат і компенсацій, що перевищують розміри, передбачені контрактом.

Далеко не всі контракти моряків передбачають виплати компенсацій через зникнення безвісти. Більшість із них передбачають дані виплати у зв'язку зі смертю. У таких випадках Болсун Андрій Миколайович надає юридичну допомогу родичам зниклих безвісти моряків в отриманні рішення суду про визнання померлою людини, яка зникла безвісти, а потім починає процес витребування суми компенсації із судновласника, яка належить родичам. Андрій Миколайович надає повний супровід своїм клієнтам, включаючи представлення інтересів потерпілого або його родичів у суді, лікарнях, прокуратурі, суд-мед експертизі та інших інстанціях.

Стягнення із судновласників заборгованості із заробітної плати

Працювати моряком у «кредит» - справа невдячна та нерозумна. Звичайно, у роботодавця можуть бути свої вагомі причини для затримок або невиплат вам зарплати, але за виконану вами роботу ви повинні отримати оплату згідно з підписаним контрактом. Із вирішенням питання щодо виплати заробітної плати краще не затягувати. Слід звернути увагу на умови стосовно цього пункту в Контракті, факт терміну давності, законодавство країни перебування та багато інших моментів. Якщо ви не один в екіпажі, кому затримують виплату, найвірніше рішення – об'єднатися та звернутися до професіонала.

Залишились питання? Потрібна допомога? Ми завжди готові допомогти Вам!

Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз. Просто напишіть своє питання, і ми зв'яжемося з вами через 15 хвилин